Napisała o nas gazeta Nasze Miasto

Pewnego letniego dnia w ubiegłbym roku zadzwoniła do mnie dziennikarka Naszego Miasta, pani Anna Borowiak. Okazało się, że szuka informacji na temat ciekawych miejsc w okolicy, a mój dom poleciła jej znana dobrze mieszkańcom Rakoniewic znawczyni lokalnej historii, pani Gabriela Hoffmann. Z kilkugodzinnego spotkania i rozmów powstał oto taki materiał, który honoruje moją babcię i moich rodziców oraz ich trud i wytrwałość w pielęgnowaniu tego miejsca. Pani Aniu, jeszcze raz dziękuję za spotkanie i za tą niepowtarzalną możliwość. Poniżej zamieszczam skan wydania papierowego; artykuł jest również dostępny na stronie Naszego Miasta.

skan-gazety

 

111111111111111

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s